שמחה פרידמן

שמחה פרידמן

ועדות

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-8 מ-02/07/1975 עד 13/06/1977

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים