יהודה פרח

יהודה פרח

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 13/07/1992

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-11/12/1990 עד 13/07/1992

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-08/07/1991 עד 13/07/1992

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 22/10/1991

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים