תאופיק ח`טיב

תאופיק ח`טיב

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-11/12/2000 עד 07/11/2001

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-05/08/1999 עד 31/10/2000

    האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 31/07/2000

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 28/12/1999

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1997 עד 07/06/1999

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-22/07/1996 עד 07/06/1999

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 18/06/1997

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    המפלגה הלאומית הערבית

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-19/02/2001 עד 17/02/2003

    המפלגה הלאומית הערבית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 19/02/2001

    רע"ם

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    מד"ע-רע"ם

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים