יחזקאל פלומין

יחזקאל פלומין

ועדות

  • הכנסת ה-9 מ-30/07/1979 עד 20/07/1981

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכספים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 30/07/1979

    האוצר

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים