משה זאב פלדמן

משה זאב פלדמן

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-03/12/1990 עד 13/07/1992

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-13/02/1991 עד 13/07/1992

    הכספים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/07/1990 עד 17/06/1992

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    אגודת ישראל

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-12 מ-22/12/1988 עד 31/10/1989

    העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים