עוזי פיינרמן

עוזי פיינרמן

ועדות

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 08/05/1975

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 08/04/1975

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 08/04/1975

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המערך

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים