ישעיהו פורדר

ישעיהו פורדר

ועדות

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 28/10/1957

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 28/10/1957

    המפלגה הפרוגרסיבית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-10/09/1951 עד 15/08/1955

    המפלגה הפרוגרסיבית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    המפלגה הפרוגרסיבית

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים