נעמי חזן

נעמי חזן

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    מרצ

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    מרצ

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    מרצ

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 17/02/2003

    המיוחדת למאבק בנגע הסמים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    הכנסת

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    החוץ והבטחון

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    הכלכלה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-14/12/1998 עד 07/06/1999

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-29/07/1998 עד 07/06/1999

    המיוחדת לענין לקחי אסון גשר המכביה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-13/08/1996 עד 07/06/1999

    העליה והקליטה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    החינוך והתרבות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    לקידום מעמד האשה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-16/11/1992 עד 17/06/1996

    לקידום מעמד האשה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החוץ והבטחון

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    הכלכלה

    חברת ועדה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-22/12/1998 עד 07/06/1999

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

קוד המקור של הנתונים