חסיין פארס

חסיין פארס

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 13/07/1992

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-09/03/1992 עד 13/07/1992

    מרצ

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 08/03/1992

    מפלגת הפועלים המאוחדת

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים