שלמה עמר

שלמה עמר

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 20/11/1988

    שינוי ויוזמה

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכלכלה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים