מאיר עמית (סלוצקי)

מאיר עמית (סלוצקי)

ועדות

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 23/10/1977

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    התנועה הדמוקרטית לשינוי

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-9 מ-24/10/1977 עד 15/09/1978

    התקשורת

    שר

קוד המקור של הנתונים