זיידאן עטשי

זיידאן עטשי

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 09/12/1987

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 20/11/1988

    שינוי - מפלגת המרכז

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    התנועה הדמוקרטית לשינוי

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים