מרדכי עופר (קסבינר)

מרדכי עופר (קסבינר)

סיעות

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 01/09/1971

    המערך

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 01/09/1971

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 01/09/1971

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    הכנסת

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים