אברהם עופר (הירש)

אברהם עופר (הירש)

ועדות

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 02/06/1974

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 03/01/1977

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המערך

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-8 מ-03/06/1974 עד 03/01/1977

    השיכון

    שר

קוד המקור של הנתונים