רפיק חאג` יחיא

רפיק חאג` יחיא

ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-06/05/1998 עד 07/06/1999

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-25/03/1999 עד 07/06/1999

    עם אחד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-23/03/1998 עד 25/03/1999

    העבודה

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים