אמירה סרטני

אמירה סרטני

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-21/11/1984 עד 19/11/1988

    החינוך והתרבות

    חברת ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 20/11/1988

    מפלגת הפועלים המאוחדת

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים