פנחס ספיר (קוזלובסקי)

פנחס ספיר (קוזלובסקי)

סיעות

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 12/08/1975

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-8 מ-10/03/1974 עד 03/06/1974

    האוצר

    שר

  • הכנסת ה-7 מ-15/12/1969 עד 10/03/1974

    האוצר

    שר

  • הכנסת ה-7 מ-01/09/1970 עד 10/03/1974

    התעשיה, המסחר והתעסוקה

    שר

  • הכנסת ה-6 מ-05/08/1968 עד 17/03/1969

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-6 מ-12/01/1966 עד 05/08/1968

    האוצר

    שר

  • הכנסת ה-5 מ-22/12/1964 עד 12/01/1966

    האוצר

    שר

  • הכנסת ה-5 מ-22/12/1964 עד 31/05/1965

    התעשיה, המסחר והתעסוקה

    שר

  • הכנסת ה-5 מ-26/06/1963 עד 22/12/1964

    האוצר

    שר

  • הכנסת ה-5 מ-26/06/1963 עד 22/12/1964

    התעשיה, המסחר והתעסוקה

    שר

  • הכנסת ה-5 מ-02/11/1961 עד 26/06/1963

    התעשיה, המסחר והתעסוקה

    שר

  • הכנסת ה-4 מ-17/12/1959 עד 02/11/1961

    התעשיה, המסחר והתעסוקה

    שר

  • הכנסת ה-3 מ-07/01/1958 עד 17/12/1959

    התעשיה, המסחר והתעסוקה

    שר

  • הכנסת ה-3 מ-03/11/1955 עד 07/01/1958

    התעשיה, המסחר והתעסוקה

    שר

קוד המקור של הנתונים