יוסף ספיר

יוסף ספיר

סיעות

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 26/02/1972

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    המפלגה הליברלית

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    הציונים הכלליים

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    הציונים הכלליים

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    הציונים הכלליים

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    הציונים הכלליים

ועדות

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-7 מ-15/12/1969 עד 06/08/1970

    שר

  • הכנסת ה-6 מ-17/03/1969 עד 15/12/1969

    שר

  • הכנסת ה-6 מ-05/06/1967 עד 17/03/1969

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-26/01/1954 עד 29/06/1955

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-29/12/1952 עד 29/12/1953

    שר

קוד המקור של הנתונים