משה סנה (קליינבוים)

משה סנה (קליינבוים)

סיעות

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 01/03/1972

    המפלגה הקומוניסטית הישראלית

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    המפלגה הקומוניסטית הישראלית

  • הכנסת ה-4 מ-16/12/1959 עד 04/09/1961

    המפלגה הקומוניסטית הישראלית

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    המפלגה הקומוניסטית הישראלית

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    מפלגת הפועלים המאוחדת

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    מפלגת הפועלים המאוחדת

ועדות

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 01/03/1972

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים