סאלח סלימאן

סאלח סלימאן

ועדות

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    הפנים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    הקידמה והעבודה

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים