אליעזר זנדברג

אליעזר זנדברג

סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-05/02/2006 עד 17/04/2006

    הבית הלאומי

  • הכנסת ה-16 מ-26/01/2006 עד 05/02/2006

    הסיעה החילונית

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 26/01/2006

    שינוי

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    שינוי

  • הכנסת ה-14 מ-25/03/1999 עד 07/06/1999

    שינוי

  • הכנסת ה-14 מ-22/03/1999 עד 25/03/1999

    הצעירים

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 22/03/1999

    ישראל במרכז

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    הליכוד-גשר-צומת

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    צומת

ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    ועדת משנה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    ועדת משנה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    החוץ והבטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-26/01/2005 עד 17/04/2006

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-18/06/2001 עד 17/02/2003

    לענייני מחקר ופיתוח טכנולוגי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-06/11/2000 עד 17/02/2003

    המיוחדת למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-26/07/2000 עד 18/06/2001

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-18/08/1999 עד 11/07/2000

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 17/02/2003

    המיוחדת לקידום מעמד הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 19/07/1999

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-29/07/1998 עד 07/06/1999

    המיוחדת לענין לקחי אסון גשר המכביה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-26/11/1996 עד 07/06/1999

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-16/07/1996 עד 07/06/1999

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/12/1998

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 24/11/1998

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-03/04/1995 עד 17/06/1996

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-11/01/1995 עד 17/06/1996

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-28/07/1992 עד 17/01/1995

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 28/07/1992

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-16 מ-19/07/2004 עד 04/12/2004

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-27/02/2003 עד 19/07/2004

    שר

  • הכנסת ה-14 מ-02/11/1998 עד 06/07/1999

    סגן שר

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 27/02/2003

    שינוי

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    שינוי

קוד המקור של הנתונים