אברהם סטופ

אברהם סטופ

סיעות

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    הציונים הכלליים

  • הכנסת ה-0 מ-04/05/1948 עד 10/02/1949

    הציונים הכלליים

ועדות

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים