אורי סבג

אורי סבג

ועדות

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-01/11/1988 עד 21/11/1988

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המערך

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים