עמנואל זיסמן

עמנואל זיסמן

ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-04/02/1998 עד 07/06/1999

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-08/07/1996 עד 07/06/1999

    החינוך והתרבות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-08/06/1994 עד 17/06/1996

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-27/07/1992 עד 17/06/1996

    העליה והקליטה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-07/11/1990 עד 13/07/1992

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 15/06/1992

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-15/10/1991 עד 02/06/1992

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 07/10/1991

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 06/06/1989

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-25/03/1999 עד 07/06/1999

    ח"כ בודד - ללא סיעה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 25/03/1999

    הדרך השלישית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-07/03/1996 עד 17/06/1996

    הדרך השלישית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 07/03/1996

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים