פרץ (פריץ) נפתלי

פרץ (פריץ) נפתלי

ועדות

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-3 מ-07/01/1958 עד 17/12/1959

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-3 מ-03/11/1955 עד 07/01/1958

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-29/06/1955 עד 03/11/1955

    החקלאות

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-29/06/1955 עד 03/11/1955

    התעשיה, המסחר והתעסוקה

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-26/01/1954 עד 29/06/1955

    החקלאות

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-25/06/1952 עד 24/12/1952

    החקלאות

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-08/10/1951 עד 25/06/1952

    ראש הממשלה

    שר

קוד המקור של הנתונים