אריה נחמקין

אריה נחמקין

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 20/11/1988

    המערך

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכספים

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-11 מ-13/09/1984 עד 22/12/1988

    שר

קוד המקור של הנתונים