אהרן רפאל נחמיאס

אהרן רפאל נחמיאס

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    המערך

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-04/05/1988 עד 19/11/1988

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים