מרדכי (מקס) נורוק

מרדכי (מקס) נורוק

ועדות

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 08/11/1962

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 08/11/1962

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    המזרחי ודתיים בלתי מפלגתיים

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    החזית הדתית המאוחדת

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-2 מ-03/11/1952 עד 24/12/1952

    הדואר

    שר

קוד המקור של הנתונים