יובל נאמן

יובל נאמן

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-01/02/1989 עד 30/01/1990

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-06/11/1984 עד 19/11/1988

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 30/01/1990

    התחי-ה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 20/11/1988

    התחי-ה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    התחי-ה

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-12 מ-11/06/1990 עד 21/01/1992

    האנרגיה והתשתיות

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-11/06/1990 עד 21/01/1992

    המדע, הטכנולוגיה, התרבות והספורט

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-10/10/1983 עד 13/09/1984

    המדע, הטכנולוגיה, התרבות והספורט

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-26/07/1982 עד 10/10/1983

    המדע, הטכנולוגיה, התרבות והספורט

    שר

קוד המקור של הנתונים