סעדיה מרציאנו

סעדיה מרציאנו

סיעות

  • הכנסת ה-9 מ-30/12/1980 עד 20/07/1981

    הפנתרים השחורים

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-19/05/1980 עד 23/07/1980

    מחנה שלי

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים