יעקב מרידור (ויניארסקי)

יעקב מרידור (ויניארסקי)

סיעות

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

  • הכנסת ה-5 מ-09/10/1961 עד 22/11/1965

    תנועת החירות

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    תנועת החירות

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    תנועת החירות

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 02/11/1951

    תנועת החירות

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    תנועת החירות

ועדות

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 02/11/1951

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-10 מ-05/08/1981 עד 13/08/1984

    שר

קוד המקור של הנתונים