רחבעם זאבי

רחבעם זאבי

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-01/02/2000 עד 17/10/2001

    האיחוד הלאומי - ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 01/02/2000

    האיחוד הלאומי

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    מולדת

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    מולדת

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    מולדת

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 07/03/2001

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 11/12/2000

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-12/02/1992 עד 13/07/1992

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-27/01/1992 עד 02/06/1992

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-10/01/1990 עד 05/02/1991

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-25/07/1989 עד 18/03/1991

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 18/03/1991

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 17/10/2001

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-05/02/1991 עד 21/01/1992

    שר

קוד המקור של הנתונים