משה מרון (סגל)

משה מרון (סגל)

סיעות

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

ועדות

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-9 מ-03/02/1981 עד 20/07/1981

    הכנסת

  • הכנסת ה-9 מ-11/03/1980 עד 03/02/1981

    הכנסת

קוד המקור של הנתונים