אברהם מלמד

אברהם מלמד

ועדות

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-15/12/1969 עד 21/01/1974

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים