מוחמד מיעארי

מוחמד מיעארי

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 13/07/1992

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 15/06/1992

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-22/10/1984 עד 19/11/1988

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הרשימה המתקדמת לשלום

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 20/11/1988

    הרשימה המתקדמת לשלום

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים