בנימין מינץ

בנימין מינץ

ועדות

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 01/11/1960

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-10/03/1949 עד 01/11/1950

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-10/03/1949 עד 01/11/1950

    הפנים ואיכות הסביבה

    יו"ר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 30/05/1961

    חזית דתית תורתית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    חזית דתית תורתית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    פועלי אגודת ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    החזית הדתית המאוחדת

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-4 מ-18/07/1960 עד 30/05/1961

    הדואר

    שר

קוד המקור של הנתונים