אליהו מזור

אליהו מזור

סיעות

  • הכנסת ה-1 מ-11/03/1949 עד 20/08/1951

    המפד"ל

  • הכנסת ה-0 מ-04/05/1948 עד 10/02/1949

    אגודת ישראל

קוד המקור של הנתונים