חיים אורון

חיים אורון

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 25/03/2011

    התנועה החדשה מרצ

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    מרצ - יחד

  • הכנסת ה-16 מ-27/07/2005 עד 17/04/2006

    מרצ - יחד והבחירה הדמוקרטית

  • הכנסת ה-16 מ-15/06/2004 עד 27/07/2005

    יחד והבחירה הדמוקרטית

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 15/06/2004

    מרצ - הבחירה הדמוקרטית-שחר

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 25/02/2000

    מרצ

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    מרצ

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    מרצ

  • הכנסת ה-12 מ-09/03/1992 עד 13/07/1992

    מרצ

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 09/03/1992

    מפלגת פועלים מאוחדת

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-05/08/1999 עד 24/06/2000

    שר

קוד המקור של הנתונים