יצחק מודעי (מדזוביטש)

יצחק מודעי (מדזוביטש)

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-15/03/1990 עד 13/07/1992

    המפלגה הליברלית החדשה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 14/03/1990

    הליכוד

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 20/11/1988

    הליכוד

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    הליכוד

ועדות

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-12 מ-11/06/1990 עד 13/07/1992

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-22/12/1988 עד 10/06/1990

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-20/10/1986 עד 22/12/1988

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-16/04/1986 עד 21/11/1988

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-13/09/1984 עד 20/10/1986

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-10/10/1983 עד 13/09/1984

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-19/10/1982 עד 10/10/1983

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-05/08/1981 עד 19/10/1982

    שר

  • הכנסת ה-9 מ-15/01/1979 עד 05/08/1981

    שר

  • הכנסת ה-9 מ-20/06/1977 עד 05/08/1981

    שר

קוד המקור של הנתונים