שבח וייס

שבח וייס

ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 02/06/1992

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 12/09/1990

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-22/10/1984 עד 19/11/1988

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 02/01/1985

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המערך

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים