חיים לנדאו

חיים לנדאו

סיעות

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    הליכוד

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    תנועת החירות

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    תנועת החירות

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    תנועת החירות

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    תנועת החירות

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    תנועת החירות

ועדות

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    הכלכלה

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-9 מ-15/01/1979 עד 05/08/1981

    שר

  • הכנסת ה-9 מ-10/01/1978 עד 15/01/1979

    שר

  • הכנסת ה-7 מ-15/12/1969 עד 06/08/1970

    שר

קוד המקור של הנתונים