אמנון לין (לינקובסקי)

אמנון לין (לינקובסקי)

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-03/12/1985 עד 19/11/1988

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/12/1984 עד 19/11/1988

    פירושים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 27/03/1985

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 20/11/1988

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-28/01/1967 עד 17/11/1969

    המערך

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים