אוריאל לין (אסולין)

אוריאל לין (אסולין)

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 20/11/1988

    הליכוד

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 17/06/1992

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 15/06/1992

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 02/06/1992

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-12/11/1986 עד 19/11/1988

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-04/06/1985 עד 26/11/1985

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 06/08/1986

    הכלכלה

    חבר ועדה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 13/07/1992

    החוקה חוק ומשפט

קוד המקור של הנתונים