דוד ליבשיץ

דוד ליבשיץ

ועדות

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    מפלגת הפועלים המאוחדת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-1 מ-12/04/1951 עד 20/08/1951

    מפלגת הפועלים המאוחדת

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים