צבי ויינברג

צבי ויינברג

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    ישראל בעליה

ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-16/03/1998 עד 07/06/1999

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-04/02/1998 עד 07/06/1999

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-16/07/1996 עד 07/06/1999

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים