יאיר לוי

יאיר לוי

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    ש"ס

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-18/06/1990 עד 13/07/1992

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 18/06/1990

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    הכספים

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים