דניאל יצחק לוי

דניאל יצחק לוי

ועדות

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    השירותים הציבוריים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    הפנים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים