איתן לבני

איתן לבני

ועדות

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכנסת

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/01/1984 עד 13/08/1984

    האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/01/1984 עד 13/08/1984

    האתיקה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים