אברהם לבנבראון

אברהם לבנבראון

ועדות

  • הכנסת ה-9 מ-24/02/1981 עד 20/07/1981

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-24/02/1981 עד 20/07/1981

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-21/02/1972 עד 21/01/1974

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-21/02/1972 עד 21/01/1974

    השירותים הציבוריים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-9 מ-24/02/1981 עד 20/07/1981

    חד"ש-בל"ד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    הרשימה הקומוניסטית החדשה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-16/02/1972 עד 21/01/1974

    הרשימה הקומוניסטית החדשה

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים