יהודה הראל

יהודה הראל

ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-24/03/1998 עד 07/06/1999

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-09/03/1998 עד 16/03/1998

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    הדרך השלישית

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים